• ozelvega@gmail.com
  • +90-543-125-3500

İzmir'in en çok tercih edilen ve tavsiye edilen tek güvenilir Diş Polikliniği Özel Vega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde ücretsiz muayene alabilir ve randevu alıp müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Yol Tarifi : Mansuroğlu, 283/14.
Sk. NO:6/B, Bayraklı/İzmir

WhatsApp : 0543 125 3500
Telefon : 0543 125 3500

Müşteri Yorumları

Google+ Yorumları

img
img

“Bayraklı'da nöbetçi dişçi arıyorduk eşimle beraber yurt dışından gelmiştik. Küçük kızımın dişi çok ağrıyordu. Ağrıdan duramıyor ve ağlıyordu Selman bey'e durumumuzun aciliyetini ilettik sağolsun o kadar yeri aradık hiçbiri randevu vermezken ve açık değilken burası akşamın 11'inde randevu verdi ve gittik kızımla ilgilendiler. Tedavi esnasında hiç ağrıda çekmedi çok naziktiler. Gerçekten mükemmel insanlarsınız siz, kızım için buraya gelmiştik ama şimdi kendimiz içinde geleceğiz. Yakında implant yaptırmayı düşünüyoruz. Çok teşekkür ederiz..”

Ayhan B.
Google Haritalar
img
img
img

“Bornovada gece açık nöbetçi dişçi arıyordum inanılmaz bir diş ağrısı çekiyodum Allah düşmanımın başına vermesin.. O kadar yer aradım burası anında randevu verdi 10 dakikada gidiverdim kanal tedavisi vs.. artık ne yaptılarsa ağrım sızım hiçbirşeyim kalmadı. Selman bey, meltem hanım tüm klinik çalışanlarından Allah razı olsun diyorum.. İyi ki varsınız...”

Hakan Y.
Google Haritalar
img
img
img

“Yıllardır korkudan ertelediğim tedavilerimi, Meltem Hanım ve Selman Bey çok büyük özenle yaptılar ve korkumu yendim. Tanıdığım en naif doktorlar. İyi ki iyi ki dişlerimi onlara emanet etmişim gözüm kapalı gideceğim tek yer. İşlem sonrası ne şişlik ne ağrı acı yaşadım her emeklerine bin teşekkür 🙏🏻☺️ …”

Dilara D.
Google Haritalar
img
img
img

“Akşam saatlerinde acil diş ağrısı için geldim diğer kliniklerin hepsi kapıdan çevirdi randevu verdi. Fiyat konusunda diğerlerine göre en aşağı fiyatı verip yardımcı oldular sağolsunlar ve empati yapabilen halden anlayan bir diş kliniği burası. Bundan sonra diş hekimim benim vegadır”

Orçun H.
Google Haritalar
img
img
img

“Bu zamana kadar diş çektirmemiştim hiç hep korkudan kanal tedavisi yaptırdım ama selman bey sağolsun korkularımı giderdi hiçbirşey hissetmedim çekildikten sonra bile 2 saat içerisinde normal hayatıma döndüm yemek yemeye başladım sizi seviyoruz iyi ki varsınız özel vega ailesi..”

Ömer Ç.
Google Haritalar
img
img
img

“İzmirde defalarca farkli diş polikliniklerine gittim ancak Vega Diş poliklinigi gibi temiz,halden anlayan samimi,güven veren hiç bir kurum görmedim.Gömülü 20lik dişimi 40 dakikada çekti.Ne agri ne sizi ne bir sorun var..Bundan sonra ki tüm işlemlerim de gönül rahatligiyla gidebilecegim bir poliklinik..Selman bey ve Meltem hanim sabriniz güleryünüz ve tedaviniz çok tesekkur ederim.Sizi herkese güvenle tavsiye ederim.”

Gizem Ö.
Google Haritalar
img
img
img

“Babamızın gömük dişi ve implant amelyatını gercekleştiren Cerrahımız Selman bey ,eşi Meltem hanım ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. .Sayelerinde hiç şişliği olmadan hafif ağrılı bir süreçle atlatıyoruz , Biz iyi ki tercihimizi sizden yana seçtik diyoruz ve sizlerede tavsiye ediyoruz…”

Sibel Yorulmaz
Google Haritalar
img
img
img

“İşlerinde profesyonel bir ekip olmaların yanı sıra aile sıcaklığında bir ortama sahipler hiç çekinmeden gidilmesini öneririm. Bizzat şahit oldum hem hasta hassasiyetlerine hem temiz steril bir ortamda çalışmalarına. Şu zamanda rahatlıkla dişlerinizi emanet edebileceğiniz güzel bir klinik..”

Elif Biçer
Google Haritalar
img
img
img

“Selman bey ve Meltem hanım tedavi sürecimi çok başarılı bir şekilde yürüttüler. Apikal rezeksiyon tedavim, dolgularım ve diş çekimim vardı. Cerrahi operasyondan sonra ağrı olacağını düşünmüştüm ama en ufak bir sızı dahi olmadı. Dikişler dışarıdan dahi belli olmuyordu ve hiç rahatsızlık vermedi. Sürecin başından sonuna kadar her aşamada bilgilendirildim. Klinikleri çok temiz ve modern. Profosyonel ne yaptığını bilen bir ekip. Bir çok hekimin kurtarılamaz dediği dişi Selman bey kurtardı. Sadece burada tedavi olmak için şehir dışından geldim, ulaşımıda çok kolay. Kesinlikle tavsiye ederim.”

Bilal Y.
Google Haritalar
img
img
img

“Dişçi koltuğuna bu zamana kadar korkarak oturan birisi olarak hem Selman Beyin hem de Meltem Hanımın nezaketi ve ilgisi sayesinde korkmadan oturabiliyorum. Tedavinin nasıl yapılacağını da nasıl ilerleyeceğini de çok güzel şekilde açıklayıp akılda en ufak soru işareti bırakmıyorlar. Konum olarakta güzel bir yerde. Çok memnunum ve şiddetle tavsiye ederim.”

Fırat Sancak
Google Haritalar
img
img
img

“Tavsiye üzerine gittiğim ve çok da memnun kaldığım bir yer. Selman bey ve Meltem hanım gerçekten işlerinde çok başarılı hekimler ve çok da güler yüzlüler. Küçüklüğümden beri diş tedavilerinden çok korkardım ama onlar sayesinde kendimi daha güvende hissediyorum. Kardeşim ve ben tedavilerimizden aldığımız sonuçlardan oldukça memnunuz. Çevreme tavsiye etmeye devam edeceğim.”

Gülşah Coşkunseda
Google Haritalar
img
img
img

“Kendi diş temizliğim ve annemin kanal tedavisi için öneri üzerine ve gidip kendileriyle tanıştıktan sonra Vega ile birlikte tedavi sürecine girme kararı almıştık. İnanılmaz memnun kaldık. Meltem hanım ve Selman bey tam anlamıyla profesyoneller ve çok kibar insanlar. Tedavimizin tamamlandığı şu günlerde bu yorumu yapmayı borç hissettim. Kendilerine çok teşekkür ederim. Öte yandan bir tıp hekimi olarak da gönül rahatlığıyla öneririm.”

Cüneyt Meran
Google Haritalar
img
Whatsapp İle Sipariş