• ozelvega@gmail.com
  • +90-543-125-3500
Müşteri Yorumları

Google+ Yorumları

img
img

“Babamızın gömük dişi ve implant amelyatını gercekleştiren Cerrahımız Selman bey ,eşi Meltem hanım ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. .Sayelerinde hiç şişliği olmadan hafif ağrılı bir süreçle atlatıyoruz , Biz iyi ki tercihimizi sizden yana seçtik diyoruz ve sizlerede tavsiye ediyoruz…”

Sibel Yorulmaz
Google Haritalar
img
img
img

“İşlerinde profesyonel bir ekip olmaların yanı sıra aile sıcaklığında bir ortama sahipler hiç çekinmeden gidilmesini öneririm. Bizzat şahit oldum hem hasta hassasiyetlerine hem temiz steril bir ortamda çalışmalarına. Şu zamanda rahatlıkla dişlerinizi emanet edebileceğiniz güzel bir klinik..”

Elif Biçer
Google Haritalar
img
img
img

“Selman bey ve Meltem hanım tedavi sürecimi çok başarılı bir şekilde yürüttüler. Apikal rezeksiyon tedavim, dolgularım ve diş çekimim vardı. Cerrahi operasyondan sonra ağrı olacağını düşünmüştüm ama en ufak bir sızı dahi olmadı. Dikişler dışarıdan dahi belli olmuyordu ve hiç rahatsızlık vermedi. Sürecin başından sonuna kadar her aşamada bilgilendirildim. Klinikleri çok temiz ve modern. Profosyonel ne yaptığını bilen bir ekip. Bir çok hekimin kurtarılamaz dediği dişi Selman bey kurtardı. Sadece burada tedavi olmak için şehir dışından geldim, ulaşımıda çok kolay. Kesinlikle tavsiye ederim.”

Bilal Y.
Google Haritalar
img
img
img

“Dişçi koltuğuna bu zamana kadar korkarak oturan birisi olarak hem Selman Beyin hem de Meltem Hanımın nezaketi ve ilgisi sayesinde korkmadan oturabiliyorum. Tedavinin nasıl yapılacağını da nasıl ilerleyeceğini de çok güzel şekilde açıklayıp akılda en ufak soru işareti bırakmıyorlar. Konum olarakta güzel bir yerde. Çok memnunum ve şiddetle tavsiye ederim.”

Fırat Sancak
Google Haritalar
img
img
img

“Tavsiye üzerine gittiğim ve çok da memnun kaldığım bir yer. Selman bey ve Meltem hanım gerçekten işlerinde çok başarılı hekimler ve çok da güler yüzlüler. Küçüklüğümden beri diş tedavilerinden çok korkardım ama onlar sayesinde kendimi daha güvende hissediyorum. Kardeşim ve ben tedavilerimizden aldığımız sonuçlardan oldukça memnunuz. Çevreme tavsiye etmeye devam edeceğim.”

Gülşah Coşkunseda
Google Haritalar
img
img
img

“Kendi diş temizliğim ve annemin kanal tedavisi için öneri üzerine ve gidip kendileriyle tanıştıktan sonra Vega ile birlikte tedavi sürecine girme kararı almıştık. İnanılmaz memnun kaldık. Meltem hanım ve Selman bey tam anlamıyla profesyoneller ve çok kibar insanlar. Tedavimizin tamamlandığı şu günlerde bu yorumu yapmayı borç hissettim. Kendilerine çok teşekkür ederim. Öte yandan bir tıp hekimi olarak da gönül rahatlığıyla öneririm.”

Cüneyt Meran
Google Haritalar
img